Zaloguj się do Selfum

Lista terapeutów
Rafał Górski
Rafał Górski

Pedagogiem, psychologiem, psychoterapeutą

Wspieram ludzi w odnajdywaniu drogi do siebie i do dobrego, świadomego życia.
 • Lokalizacja: Wrocław, Polska
 • Doświadczenie: 5 lat
 • Rodzaj terapii: Online
 • Języki: Polski

O mnie

Podstawą terapii Gestalt jest dla mnie autentyczny kontakt, a praca terapeuty Gestalt to przede wszystkim bardzo uważne i empatyczne towarzyszenie klientowi w drodze do lepszego poznania siebie. Jestem absolwentką 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Gestalt w Krakowie. Ukończyłam również studia podyplomowe w Laboratorium Psychoedukacji / SWPS na kierunku „Coaching i Mentoring”. Moim pierwszym kierunkiem studiów była biologia i wiedzę biologiczną uwzględniam aktualnie również w swojej pracy terapeutycznej. Moje doświadczenie zawodowe przed praktyką terapeutyczną obejmuje pracę w dużym specjalistycznym szpitalu dziecięcym oraz w międzynarodowych firmach medycznych. Psychoterapeutycznie oferuję wsparcie osobom dorosłym doświadczającym trudności związanych z : - zaburzeniami nastroju, - problemami w relacjach, - wypaleniem zawodowym, - niskim poczuciem własnej wartości, - wysoką wrażliwością, - objawami psychosomatycznymi, - przewlekłym stresem (w tym stresem mniejszościowym), - problemami zdrowotnymi swoimi lub w rodzinie (choroby przewlekłe, choroby z autoagresji, choroby onkologiczne,

FAQ
Jak wybrać terapeutę?

Wybór terapeuty w naszym serwisie odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy – z naszą pomocą, drugi – we własnym zakresie. Zarejestruj się w serwisie i odpowiedz na kilka pytań. Na podstawie pozyskanych informacji prześlemy Ci listę specjalistów, którzy w naszej ocenie, najlepiej odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Możesz też we własnym zakresie poszukać osoby, która zajmie się Twoim problemem. Zapoznaj się z opisami umieszczonymi na profilach psychoterapeutów lub coachów, dokładnie przeanalizuj wszystkie szczegóły i podejmij słuszną decyzję.

Czy terapeuta jest zobowiązany zachować wszystkie informacje w tajemnicy?

Każdy terapeuta z uwagi na swój zawód jest zobowiązany do zachowania poufności. Konsultacje online nie zwalniają z tego obowiązku. 

Czy mogę zmienić specjalistę?

W każdej chwili możesz zmienić wybranego specjalistę. Czasem trzeba podjąć kilka prób, aby znaleźć odpowiedniego psychoterapeutę lub coacha i nie są to sytuacje wyjątkowe. Warto próbować do skutku, aby podjąć współpracę z osobą w pełni odpowiadającą na indywidualne potrzeby.

Zarezerwuj teraz!
Coach Name
Sesja z:
Rafał Górski
Wybierz usługę i termin aby umówić wizytę.
 • Psychoterapia, Online 45 min

  199.00zł

  Wybierz termin

 • Psychoterapia dla uzaleznionych, Online 45 min

  150.00zł

  Wybierz termin

Umów się!
You buy more - you get more!

5% discount for each additional session!

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #