Zaloguj się do Selfum

Lista terapeutów
Marta Kowalik
Marta Kowalik

Psychoterapeutka Humanistyczno-egzystencjalna

Pomagam osobom, które borykają się z dolegliwościami psychosomatycznymi, atakami paniki, lękiem przed przyszłością.
  • Lokalizacja: Warszawa, Polska
  • Doświadczenie: 3 lata
  • Rodzaj terapii: Online
  • Języki: Polski

O mnie

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie Gestalt, w trakcie certyfikacji. W swojej pracy terapeutycznej towarzyszę ludziom, którzy mają problem z zaburzeniami nastroju, smutkiem, przygnębieniem, samotnością, pochodzą z domów alkoholowych i dysfunkcyjnych, a także tym którzy nie radzą sobie ze swoimi emocjami, trudną sytuacją życiową czy kryzysem osobistym. Pomagam osobom, które borykają się z dolegliwościami psychosomatycznymi, atakami paniki, lękiem przed przyszłością. Pracuje z osobami które w swoim życiu doświadczyły przemocy i nadużyć. W pracy terapeutycznej bardzo ważna jest dla mnie relacja z klientem, relacja teraputyczna JA-TY, która oznacza dla mnie pracę z otwartością, szacunkiem, wrażliwością i empatią. Jest to relacja zaufania i akceptacji, w takiej atmosferze klient może przyglądać się swoim problemom, schematom w których funkcjonuje, poszerzać swoją świadomość i tym samym dążyć do zmian swoich zachowań, nawyków i integracji siebie.

FAQ
Jak wybrać terapeutę?

Wybór terapeuty w naszym serwisie odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy – z naszą pomocą, drugi – we własnym zakresie. Zarejestruj się w serwisie i odpowiedz na kilka pytań. Na podstawie pozyskanych informacji prześlemy Ci listę specjalistów, którzy w naszej ocenie, najlepiej odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Możesz też we własnym zakresie poszukać osoby, która zajmie się Twoim problemem. Zapoznaj się z opisami umieszczonymi na profilach psychoterapeutów lub coachów, dokładnie przeanalizuj wszystkie szczegóły i podejmij słuszną decyzję.

Czy terapeuta jest zobowiązany zachować wszystkie informacje w tajemnicy?

Każdy terapeuta z uwagi na swój zawód jest zobowiązany do zachowania poufności. Konsultacje online nie zwalniają z tego obowiązku. 

Czy mogę zmienić specjalistę?

W każdej chwili możesz zmienić wybranego specjalistę. Czasem trzeba podjąć kilka prób, aby znaleźć odpowiedniego psychoterapeutę lub coacha i nie są to sytuacje wyjątkowe. Warto próbować do skutku, aby podjąć współpracę z osobą w pełni odpowiadającą na indywidualne potrzeby.

Zarezerwuj teraz!
Coach Name
Sesja z:
Marta Kowalik
Wybierz usługę i termin aby umówić wizytę.
  • Sesja psychoterapii, Online 45 min

    200.00zł

    Wybierz termin

Umów się!
You buy more - you get more!

5% discount for each additional session!

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #