Zaloguj się do Selfum

Lista terapeutów
Marcin Nowak
Marcin Nowak

Pedagogiem, psychologiem, psychoterapeutą

Pracuję klinicznie pomagając pacjentom w cierpieniu związanym min. z kryzysami życiowymi , zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, nerwicy, zaburzeniami psychosomatycznymi, PTSD.
  • Lokalizacja: Warszawa, Polska
  • Doświadczenie: 5 lat
  • Rodzaj terapii: Online
  • Języki: Polski

O mnie

Jestem pedagogiem, psychologiem, psychoterapeutą, ukończyłem także szkolenie z zakresu psychotraumatologii praktycznej. Pracuję klinicznie pomagając pacjentom w cierpieniu związanym min. z kryzysami życiowymi , zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, nerwicy, zaburzeniami psychosomatycznymi, PTSD. W terapii stosuję podejście psychodynamiczne, kładąc duży nacisk na badanie nieświadomych procesów psychicznych isięgając do wcześniejszych relacji pacjenta, które mają kluczowe znaczenie dla obecnego stanu psychiki. Posiadam doświadczenie pracy klinicznej, które zdobywałem min. w placówkach lecznictwa psychiatrycznego i odwykowego. Na co dzień pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Miejskim w Elblągu gdzie prowadzę terapię indywidualną i grupową.Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Zainteresowania zawodowe: Zaburzenia osobowości, PTSD, Zaburzenia nastroju

FAQ
Jak wybrać terapeutę?

Wybór terapeuty w naszym serwisie odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy – z naszą pomocą, drugi – we własnym zakresie. Zarejestruj się w serwisie i odpowiedz na kilka pytań. Na podstawie pozyskanych informacji prześlemy Ci listę specjalistów, którzy w naszej ocenie, najlepiej odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Możesz też we własnym zakresie poszukać osoby, która zajmie się Twoim problemem. Zapoznaj się z opisami umieszczonymi na profilach psychoterapeutów lub coachów, dokładnie przeanalizuj wszystkie szczegóły i podejmij słuszną decyzję.

Czy terapeuta jest zobowiązany zachować wszystkie informacje w tajemnicy?

Każdy terapeuta z uwagi na swój zawód jest zobowiązany do zachowania poufności. Konsultacje online nie zwalniają z tego obowiązku. 

Czy mogę zmienić specjalistę?

W każdej chwili możesz zmienić wybranego specjalistę. Czasem trzeba podjąć kilka prób, aby znaleźć odpowiedniego psychoterapeutę lub coacha i nie są to sytuacje wyjątkowe. Warto próbować do skutku, aby podjąć współpracę z osobą w pełni odpowiadającą na indywidualne potrzeby.

Zarezerwuj teraz!
Coach Name
Sesja z:
Marcin Nowak
Wybierz usługę i termin aby umówić wizytę.
  • Psychoterapia, Online 60 min

    199.00zł

    Wybierz termin

Umów się!
You buy more - you get more!

5% discount for each additional session!

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #